Rabu, 14 November 2012

Riepas ir Kevlar dzelzsbetona, shred un izturīgs punkcija ar tērauda

Mēs esam redzējuši dažādas pakāpes ārprāts, bet patiesībā es nevaru pateikt, ko man pārskatīt šo vienību revolucionāra pārvietojas cietoksni. Tas ir viens-of-a-kind mobilo arsenāls, kas apvieno prezidenta komfortu, kā arī novatoriskas tyas mirasih tehnoloģijas. Viss ir iepakoti un gatavi iet, bet ne tik strauji, kā jūs domājat. Ar paātrinājumu 15 sekunžu laikā no 0-60 mph un maksimālais ātrums nepārsniedz 60 km/h būs vairāk nekā pietiekami daudz laika, lai ņem pārsteigts, jo tas iet: tas nav viens no stindzinošs itāļu automašīnām, kas iet tik ātri kā zibens mirgo, pirms jūs varat teikt, tas mirgo!

Degvielas tvertnes

Tas ir pietiekami daudz spēju veikt kā T-72 tvertne, tajā pašā laikā neapdraudot ne par drošību. Degvielas tvertne ir armour-plated piepildīta ar speciāli izstrādātas putām, kas neļauj pat tad, ja tā cieš tieši hit sprāgstoša.

Aizsardzības piederumi

James Bond var būt aprīkots ložmetēju abinieku automašīnu ar apgrozības licence plates un pārnēsājamiem izsmidzinātājiem naftas, bet tas nevar palīdzēt, bet paklanās viens Cadillac. Ar cinkotu bruņas 8 collu biezs durvis, nakts redzamības kamerām, pumpja darbības bises, asaru gāzes lielgabali un šofera loga grūts pietiekami pretoties bruņas pīrsingu aizzīmes, ložmetēju dušas gada 31. decembrī būtu nevar atturēt to. Iekšpusē ir komunikācijas centrs uz priekšējā paneļa, kas aprīkots ar GPS sekošanas sistēmu, ugunsdzēšanas sistēmu boot, kā arī skābekļa piegādi. Vadītāja logs ir tikai viens, kas tiek atvērta, bet nav ilgāks par trim collām. Pastāv arī pudeles ar prezidenta asinis uz kuģa, ja viņam ir avārijas pārliešanas.

Virsbūves

Siltuma - hit - siltuma - un atkal hit. Nē, tas nav kalējs kalti dzelzs organismā. Tā ir dual cietības tērauda, alumīnija, titāna un pat keramikas plāksnes izjaukt iespējamās prognozes tehnikas kombinācija. Cadillac, viens ir šasija ir pastiprinātas piecu collu tērauda plāksne, kas darbojas aizsardzības maz ticamā gadījumā, bumba ir vieta zem automašīnas. Ķermeņa bruņas ir tik bieza, tā namiņa durvīm Boeing 757 strūkla un tērauda tik spēcīgas, ka dinozauru nav lūzīs tas, ja tā nosēdās tā svaru.

Interjers

Automašīnas salona sēdekļus četri pasažieri ar stikla starpsienu un tikai prezidents ir slēdzis to pazemināt. Prezidents arī ir instalēta panikas slēdzis, ko viņš var izmantot, lai izsauktu palīdzību, un savu vietu ir izpildvaras paketi featuring reizes prom desktop, klēpjdatoru ar Wi-Fi, state-of--art satelīta telefonu un tiešo līniju, vice president un Pentagona. UPS, es gandrīz aizmirsu - tas arī saistīts ar manu tālruni.

Šoferis

Ar citu nosaukumu viņš varētu saukt arī par Para-marine, kā viņš ir apmācīts ar CIP, lai tiktu galā ar visprasīgāko braukšanas situācijās. Vienā reizē Allen Iverson rezultātā viņa komanda līdz uzvarai ar ievainoto roku; Es domāju, ka Cadillac viens šoferis varētu darīt daudz vairāk.

Riepas

Riepas ir Kevlar dzelzsbetona, shred un izturīgs punkcija ar tērauda loki zem, kas ļautu kustību pat tad, ja gumijas ir blasted prom.

Visi teica un darīts, Cadillac, viens paliek automašīnas sist!

Citi fakti:

Cena: £300,000
Garums: 18 ft
Dzinējs: 6,5 litri
Augstums: 5ft 10
Degvielas ekonomiju: 8 jūdzes uz galonu
Max ātrums: 60 mph
Paātrinājums: 15 sekunžu laikā no 0-60 mph

Tidak ada komentar:

Posting Komentar